| Lucylucia45 a întrebat:

Deci problema asta e cam complicata pentru mine... inca de mica imi placea de verisorul meu si nu stiu pursisimplu imi place (il iubesc) pe el! NUSTIU CE SA FAC! CUM SA SCAP SA NU IL MAI PLAC? Am vazut si ca vorbea pe telefon cu o fata crying VA ROOG SPUNETI-MI REPEDE!

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Clar am avut si eu asta imi placea la nebunia de iubita unui bun amic deci.
Recomand sa te gandesti cum ar fi cu el dar nu in sensul bun gandeste-te ca el poate nu te place incearca sa cunosti persoane noi cand te intalnesti cu el gandeste-te la un moment cand te-a dezamagit.

| Lucylucia45 explică (pentru EneCristian):

Dar el nu m-a dezamagit niciodata! sad ce sa faac?