| Anonim340 a întrebat:

Deci stiti vechea mea poveste de dragoste începuta acum 8 luni (stiu, e mult) cu acel baiat care m-a facut sa sufăr mult. Dar eu nu pot renunța la el. Pur si simplu nu pot. Deci m-am gândit sa ii scriu o scrisoare cu tot ce a, simțit si toate chestiile legate de noi (stiti voi, eu i-am spus ca il plac, nu ca il iubesc cu toata inima mea) si nu stiu cum sa încep... putin ajutor va rog? Un link sau poza ar fi de ajutor, sau puteți scrie si voi. Mulțumesc anticipat si chiar va mulțumesc mult. Va rog fără insulte. Funda si vot! :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic să nu faci aşa ceva. laughing Dacă e vreun om de nimic o să aibă un motiv scris să râdă de tine cu prietenii lui. Păstrează sentimentele pentru tine sau eventual spune-i în faţă ce ai de zis.

| UnNumeAleatoriu a răspuns:

Sincer, cand demnitatea e tot ce-ti ramane, pastreaz-o.