| Rares311 a întrebat:

Deci, sunt diferite faze in care ma plimb pe strada cu cineva de exemplu si o fata sau un grup de fete ma ia cu "Iauite ce baieti draguti" sau alte expresii de fete "smechere". Cum ar trebui sa reactionez sau ce ar trebui sa spun ca sa nu pic prost, sau cine stie, poate ajung si la o combinatiehappy?

Răspuns Câştigător
| SisMusic a răspuns:

Asta depinde si de fete daca o sa fii singurul baiat iar ele mai multe automat nu prea ai ce sa spui la replicile de genul asta!
De asta incearca sa fiti macar doi baieti asa macar nu ai sa fii singur, cand esti singur intr-un grup de fete automat si alti o sa se uite mai dispretuitor la tine si nu cred ca asta o sa iti placa prea mult.
Iar in legaura cu replicile de agatat incearca ceva de genu:
"Cand apari bagi toti baieti-n boala..."
"Esti perfecta de medicament cand sunt pacient..."
Sau daca vrei sa apari mai a baiat rau ceva de genu:
"Nu am nevoie de o fata cuminte am nevoie de tine..." - ceva de genu!
Bafta in continuare!winking

| Rares311 explică (pentru SisMusic):

Prea bun raspunsul happy. Ms

| SisMusic a răspuns (pentru Rares311):

Nu ai pentru ce!

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Ar fi cam doua variante:ori nu le bagi inseamna ca chiar nu merita ori le spui ceva de genu ''Asa-i chiar ca-s draguti iar eu ma plimb cu ei'' ori ''Wow m-ai uimit recunosti cand ceva e dragut?!''. Alege care varianta vrei! Sper ca te-am ajutat!

| zurick a răspuns (pentru zurick):

Scuze n-am vazut ca esti baiat.

| Rares311 explică (pentru zurick):

Nu-i nimichappy

| zurick a răspuns (pentru Rares311):

Pacat ca nu ti-ai pus o poza cu tine la poza de profil mor dupa ochii caprui

| Rares311 explică (pentru zurick):

tongue