| flyuuuuuuuu a întrebat:

Buna TPU deci sunt in clasa a-V|||-a si nu imiplace matematica si limbile straine in schimb imiplace biologia, istoria, chimia si fizica la ce profil as putea sa merg? FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| ღGummyTzaღ a răspuns:

Pai poti incerca stiinte ale naturii:X.(bio-chimie)...

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Biologie-chimie.care se axeaza pe biologie si chimie laughing

| ewe a răspuns:

Biochimie... funda?

| SeNyS a răspuns:

Pai evident, daca nu-ti place matematica, desi se face destula, mergi la profilul cu materiile pe care te bazezi, chimie-biologie big grin

| Diana_3268 a răspuns:

Stiinte sociale:p sau chimie bio happy

| Anonimul0506 a răspuns:

Eu sunt cls 10, profil Stiinte bilingv...adica biologie chimie matematica engleza toate rahaturile laughing)

Biologia din liceu e groaznica, teorie de te ia dracu.
Chimia, grea, foarte...
Fizica, si asta la fel, diferit fata de gimnaziu
Gandeste-te bine.