| civicHD a întrebat:

deci vineri am dat lucrare la romana din fraze iar eu m-am pregatit la meditatie miercuri, joi + ca am facut si acasa.Iar ieri ne-a adus lucrarile si am luat 7, 10.
nu pot sa imi revin pentru ca am muncit si eram sigur pe mine si pana la urma am luat o nota mica.

2 răspunsuri:
| NorishorPhufos a răspuns:

Calmeaza-te, munceste in continuare si vei reusi. Pana la urma nu conteaza nota de la lucrare, ci media finala si cea de la examene. Uite, daca vei avea nevoie de ajutor ma poti contacta oricand vrei la id norishor_phufos

| AnnnnnaXD a răspuns:

Buna! Tuturor li se intampla asta.Calmeaza-te,munceste in continuare pentru a fi mai bun.Eu imi spun mereu ca Evaluarea Nationala conteaza si nota 7 se poate indrepta cu 5-6 note de 10.Semestrul e lung. Succes!