| BuburuzăCuProbleme a întrebat:

:*:*

Decii... laughing
Pietena mea sta cu un baiat [pe care il cunosc de cand eram mica], iar acest baiat este foarte gelos. Se supara pe ea daca vine si vorbeste cu mine. Si spune ca pe el "nu-l baga in seama", ceea ce nu este adevarat pentru ca mai mult ma "neglijeaza" pe mine decat pe el, dar totusi lui i se pare ca este exact invers. straight face Nu stiu ce sa fac, sa nu ma cert nici cu prietena mea, nici cu prietenul ei, dar nici sa ii fac sa se desparta...

PLZZ helpp crying
funda + voturiwinking

2 răspunsuri:
| Laura1995 a răspuns:

Parerea mea este sa vorbesti cu amandoi.Prietenei tale poti sa-i spui deschis ceea ce se intampla si daca intr-adevar este prietena ta nu se va supara si lui poti sa ii explici cum sta situatia si ca nu are niciun motiv sa fie gelos.Ar trebui sa inteleagahappy

| BuburuzăCuProbleme explică:

@Anonyma
Cu prietena mea nu pot vorbi deschis, pentru ca se pare ca nu`mi este o prietena. i-am spus pe mess tot ce am avut de spus, iar ea mi-a spus "Hai lasa`ma cu romanele astea ca n`am chief sa citesc"... sadsad