| InTheAir a întrebat:

Din aprilie sunt reprezentant Avon si ma bat niste ganduri serioase sa ma bag si la Oriflame. Am auzit ca acolo ai mai multe beneficii.
De la Avon stiu ca daca nu pui o comanda 2 campanii, te scot din sistem. La Oriflame dupa cate campanii te scoate?

E adevarat ca trebuie sa platesti ceva taxa de "licenta" lunar? sau e valabil pentru consultanti?

Alte info despre Oriflame, cine are si doreste sa le impartaseasca... le citesc cu drag.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| oribeauty a răspuns:

Buna.La oriflame daca nu faci comanda nu te scoate nimeni din sistem. Timp de un an de zile de cand te-ai inscris poti face comanda.Nu trebuie sa ai in fiecare campanie. Inscrierea este gratuita.Mai multe gasesti pe www.oribeauty.ro.Tot aici te poti inscrie direct la Oriflame completand datele din formularul de inscriere.Pentru alte detalii iti stau la dispozitie la adresa de mail office@oribeauty.ro
Ca o informatie suplimentara la Oriflame ai reducere de la 70 ron iar comisioanele sunt intre 23 si 40%.