| Ramona4you a întrebat:

Din cauza ca s-a facut cald si pentru ca transpir in blugi imi apar niste bubite pe picioare cu aspect de cos dar dupa un timp imi dispar si pielea isi revine. Eu vreau sa-mi ziceti si mie un tratament, o crema ceva cu care sa ma dau si sa-mi treaca mai repede sau chiar sa nu-mi mai apara deloc si daca gasiti ceva pe google sa-mi dati linkul ca eu n-am gasit nimic. Mersi mult si pupici :*:*:*:* >big grin

Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Buna...

Hmm.foarte ciudat Eu iti recomand sa mergi la un doctor sa te vada si el si sa-ti spuna exact care este problema si poate iti va da el un tratament happy
Bafta!