| iöиi a întrebat:

Dirigu' mi-a pus 8 la purtare pentru ca am scris pe banca si mi-am facut unghiile. I-am zis lui tata, l-a sunat dar nu a raspuns. Ce sa fac?! Nu mi se pare un motiv intemeiat sa am 8 la purtare ca am scris pe banca si am avut unghii date cu oja de culoarea pielii. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| XxiNSaNiTYxX a răspuns:

Well, sa inteleg ca dirigul tau e chiar foarte exigent in comparatie cu ceea ce se intampla la mine in scoala. De exemplu in clasa fetele au venit cu unghiile facute ( si vreau sa zic culori gen turcuoaz si de-astea) si au scris pe banci si pe scaune cu marker permanent si nu le-a scazut nota cu nimic. Le-au atras atentia doar in privinta machiajului care era cam strident ce-i drept. Acum nu stiu ce sa zic, nu sunt profesor ca sa pot aprecia, dar se pare ca depinde de la scoala la scoala. La noi a scazut drastic medii la purtare dar chiar meritau asta deoarece au avut un comportament sub limita bunului simt, dar pentru ceea ce ai facut tu nu consider neaparat sa iti scada atat de mult...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti dadeam 2, te scuipam si te dadeam afara.

| rico123 a răspuns:

Pai unde tiai facut unghiile in clasa sau acasa? Asta cu banca e uun motiv.O meritai