| ursuletzpufos a întrebat:

doresc sa-mi spuneti(in general la fete ma adresez) cum pot si eu sa scpa de cosuri intr-un mod mai simplu
? big grin

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

1. Mentineti mereu tenul fetei curat. Spala-te dimineata si seara cu sapun pe fata.
2. Nu-ti acoperi fata cu parul. Lasa-ti fata mereu libera, altfel transpira, si pielea se face grasa, apar cosuri.
3. Daca persista cosurile, incearca Topexan.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu crema e cel mai simplu.
Crema Ivatherm Akne-Syt e foarte buna happy. Se foloseste de 2 ori pe zi, dimineata si seara.
Nu lasa urme.
PS: sa nu umblii la cosuri sau sa le spargi, vor intra in piele si vor aparea in alte locuri, plus ca zona se va infecta si umfla.

| angelBlack00 a răspuns:

Eu folosesc AKNESOL si e foarte bun