| Didyyyyyy a întrebat:

Duminica e ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii fac
P.S. nu pot sa ii cumpar un buchet de flori deoarece nu ma lasa singura afara ( am 5 ani )

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Probabil singurul lucru adevarat din ''intrebarea '' ta e ziua mamei tale.
E mama ta, tu ar trebui sa stii ce ii place si ce nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Acu vreo luna aveai vreo 11 ani, ai regresat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voiai să spui 15?

| KateMiddleton a răspuns:

Fa-i ceva cu miinile tale, mamei ii va fi foarte placut! Ia hirtie colorata, deseneaza o floricica, fluturasi si scrie-i cit de mult o iubesti.Gata@! Mama va fi fericita!

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Vai, ma mir ca ai 5 ani, sunt foarte multi analfabeti batrani pe aici laughing