| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce recunosti in general o persoana care viseaza cu ochii deschisi? Ce-i face pe adolescenti sa fie cu capul in nori?

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

In general dragostea face pe oricine sa fie cu capul in nori, visatorhee hee (cu atat mai mult pe adolescenti).
Depinde de la persoana la persoana, de cum se manifesta. Nu toti visatorii sunt pierduti in lumea lor ci pe unii trebuie sa ii cunosti ca sa-ti dai seama ce fire sunt.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca dragostea ii face sa fie asa

| radugeorge25 a răspuns:

Pai cand se uita fix intr-un loc...laughing Si pot fi cu capul in nori cand sunt entuziasmati de un eveniment, poate plac pe cineva..etc