| 1Rebbe a întrebat:

Dupa ce termin clasa a 8-a as vrea sa fac liceul la Londra.
Am o matusa acolo, deci as putea sta la ea. Aveti idee cat m-ar costa sa invat acolo? big grin
Fundaa!

1 răspuns:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu cred ca la liceu sunt taxe speciale in Londra doar daca mergi la o scoala din aceea super.La facultate stiu ca se aplica taxe si daca nu ai bani poti sa ceri cu imprumut si sa le dai banii inapoi dupa ce termini faculta timp de cativa ani, daca te aflii in imposibilitate sa returnezi banii ti se anuleaza datoria si e ca si cum ai trage teapa guvernului.