| Denisa_7218 a întrebat:

dupa parera mea, eu sunt zodia fecioara si imi place de o fecioara(baiat) si chiar ne intelegem ff bine.ne dam sfaturi multe si ne ajutam reciproc. da dar dupa scoala... cand stam afara e diferit.intr-un sens bun. Ce parere aveti si ce sfaturi mai puteti adauga? app:

Răspuns Câştigător
| LeX_6975 a răspuns:

Daca zici ca dupa scoala e diferit in sensul bun adica e mai atent cu tine si cu sentimentele tale atunci incearca-ti norocul dar fi prudenta si nu te du inainte ca un berbecwinking mai intai fi atenta la ce face si schimbarile care le are dupa ce este cu tine fata de cum era cand nu era cu tine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca totul e bine nu mai ai nevoie de sfaturi. dar sal prezinti parintilor. ei stiu ce e bine si ce nu pentru tine. daca zic ca baiatul nu e potrivit incearca sa te desparti frumos de el fara sal ranesti. spune-i ca vreti sa ramaneti prieteni.