| Sclipiciii a întrebat:

E 1 aprilie! Idei de farse pentru prieteni? Funda cea mai tare.

Răspuns Câştigător
| barbari123456 a răspuns:

1.Lipeste o fisa sau o bacnota pe jos la intrarea in clasa! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
2. Furiseaza-te seara in camera parintilor sau a fratilor si fixeaza alarma ceasului cat mai devreme.
3.Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar.Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l onsume!
4.Lipeste cu un schoci incolor capacul de la wc. Osurpriza neplacuta pentru cineva care se grabeste sa ajunga la baie!
5. O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai pacuta! Sper ca te-am ajutat, funda

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Suna pe cineva cu numar privat si daca raspunde cu ''Alo?'' pune-i melodia asta :
http://www.youtube.com/watch?v=WH_3mogP8TI