| qDoDop a întrebat:

e 7 dimineata si sunt in spital. Asistenta de azinoapte nu a putut sa imi faca injectia asa ca mi-a spus ca asistenta care va veni in tura de dimineata mi`o va face. Bun, m`am dus sa o intreb daca imi face injectia, si mi-a spus ca nu, si a inecput sa imi faca reprosuri. Stau in jud. constanta, dar sunt din orasul ovidiu. mi-a spus ca ce caut eu internata aici din moment ce eu sunt din ovidiu. Nu mi s-a facut nimic. E aiurea. Ce ar trebui sa fac, si este normal comportamentul acesta la o asistenta?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este revoltator---spune-i despre situatie medicului care vine la vizita din aceasta dimineata sau medicului sef de sectie.
Sanatate si numai bine!

| qDoDop explică:

Multumesc. paritii mei sunt informati. dar comportamentul lor nu se schimba, iar ovidiu este un oras la 10 km. de constanta ^.^ deci...e normal sa vin la spital aici.

| LollypopMe a răspuns:

Nu este normal sa se comporte asa o asistenta! Ai putea sa-ti suni parintii si sa le spui cum se comporta ea cu tine! Si tu puteai sa-i spui ca esti un wekeend in Constanta!