| KiduuHereXp a întrebat:

e ceva serios deci rog seriozitate.
Azi-dimineata, am bagat pheonul in priza si ghici ce? A luat foc. am stins flacara si l-am scos din priza. Apoi scotea fum incontinuu si a mai ars si siguranta, dar am facut-o eu la loc, acum intrebarea e:

Mai exisita riscuri? Imi pun viata in pericol daca raman in casa?

P. S : Sunt singura acasa, si am 11 ani :d.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa te indepartezi de priza arsa si daca ai la intrarea in casa ta un panou negru cu 4 fusibili ii scoti si il astepti pe taicatu pana vine acasa sa remedieze problema.