| Rammadam a întrebat:

E normal ca un baiat de 16 ani, din anumite probleme... sa nu fie iubit de nicio fata niciodata pana la varsta asta? de ce?

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Sa stii ca nu e chiar imposibil. Daca este foarte timid, nu prea iese din casa, nu vorbeste cu nimeni si nici nu prea arata bine, e normal sa nu prea fie iubit de fete.
Sfatul meu e sa devina mai curajos, mai implicat si sa se chinuie sa devina iubit!

| Rammadam explică (pentru Aleqa):

Am mereu sentimentul ca sunt respins de ele si nu prea fac mari eforturi sad

| Aleqa a răspuns (pentru Rammadam):

Off, iubitulee :*... Nimeni nu te respinge pana nu te cunoaste... Da cu pieptul de viata si fa-ti curaj sa vorbesti cu toti si toate. O sa vezi ca va fi bine.
Daca vrei, lasa-mi idul intr-un mesaj si mai vorbim.

| Rammadam explică:

Ok sunt TIMID sad nu stiu cand ies afara dau ochii cu fete parca rad de mine nu stiu...

| SweetylIfe a răspuns:

Da, e posibil, dar asta poate si din vina ta [daca e vorba de tinelaughing]. Poate esti prea timid..sau poate nu stii sa te comporti cu o fata, sau esti prea retras.