| AlbinutzaRoz a întrebat:

Buna TPU e o colega in clasa la mine care mi-a fost drag de ea ca si o colega dar acum nu prea imi mai e deoarece din cauza ei am luat nota mica si m-am si certat cu ea si apoi s-a suparat pe mine si cand face cineva mistoo de mine ea nu se baga pentru mine si in ore mai intoarce capu spre mine decii TPU dati-mi sfaaturii credeti ca tine la mine mentionez nu sunt lezbiiwinking ce ar trebui sa fac cele mai bune idei dau funda si vot

1 răspuns:
| MrAnderson a răspuns:

E greu...laughing
Pai daca sunteti suparate, na, vorbeste cu ea.
Incercati sa rezolvati problema, ca doar sunteti prietene, nu doua straine.