| AlbinutzaRoz a întrebat:

Buna TPU e o colega la mine in clasa si mie drag de ea ca colega si ne-am mai certat si cred ca nu ma mai suporta eu am injuratoo am amenintatoo era o vreme in care nu o suportam dar apoi a inceput iarasi sa-mi fie drag de ea cum sa ii arat ca mie drag de ea ca si colega si cum sa vad daca ma suporta sau ii e scarba de mine? dau funda si vot vreau pareri mentionez nu sunt lezbiiwinking

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu ea, poate o inviti la un suc si remediezi problema