| anonim_4396 a întrebat:

happy
E un baiat, pe care il cunosc de cv timp. Ne intelegem foarte foarte bine. De la un timp el ma apara mereu, se joaca cu mine, cu parul meu, imi pune porecle, imi zambeste mai tot timpul, mereu cand sunt si eu prin preajma lui sta cu mine, etc. o data mi-a zis ca ma simpatizeaza, dar alta data mi-a zis ca ma considera ca pe o sora mai mica, mi-a zis o data ca am un caracter de fetita thinking (nu prea stiu la ce s-a referit aici)
Aa da. intr'o zi mi-a mai zis ca ma place si apoi a zis: dar nu in sensul ala de a iubi
In orice caz, voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| DoctorLove a răspuns:

Baiatul te place mai mult ca sigur si precum a spus'o si el, te simpatizeaza! Poate ca isi doreste doar o prietena sau poate ca isi doreste o iubita. Depinde si ce varsta are. happy