| Kodokuna a întrebat:

Eram pe mess si baiatul de care-mi place avea la status emoticonul zambaret happy
Peste cateva minute am vazut ca si l-a schimbat in sad
Ma gandeam : sa-i zic ceva? sa nu-i zic?
Pana la urma mi-am scris la status "Smile happy " si am pus melodia Don't worry be happy.
Dupa cateva minute si l-a schimbat iar in happy, dar nu mi-a zis nimic.
Credeti ca a avut vreo legatura cu mine, existand ceva sanse sa ma placa? Si am facut o greseala prin gestul meu?

Răspuns Câştigător
| zaranoell a răspuns:

Nu, nu cred ca ai facut o greseala.
De ce sa nu impartim un zambet cu cine merita? happy
Sa stii ca sunt mandra de tine ca ai facut asta! happy
Si daca ii place de tine, vei descoperi asta in timp sau pe parcurs, crede-ma sunt sanse mari.
Si, DA, poate sa aiba legatura cu ce ai facut tu, poate il faci sa zambeasca big grin
Si mie imi place sa inveselesc oamenii si sa aduc speranta.

Mult succes in continuare. xoxo
Aaaa da, SMILE, Life is BEAUTIFUL =)
:*:*

4 răspunsuri:
| sceptic a răspuns:

Ce greseala? ca i-ai schimbat starea de spirit?
şi cred că a avut o legătură, prin simplu fapt. Poate si-a dat seama că e mai bine să fie fericit, nu crezi?

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Prin asta nu poti sa iti dai seama daca te place sau nu.
Gestul tau nu a fost o greseala, ba din contra, l ai facut sa te creada optimista, si ca savurezi fiecare clipa a vietzi.

Si sincer, nu stiu daca a avut sau nu o legatura cu tine, poate mai vorbea cu alti sau poate vroia sa te faca sa il salutzi tu prima(poate e mai rushunis de fel)
Sper ca te am ajutat:*

| sweetyangel a răspuns:

Poi s-ar putea ca schimbarea brusca sa nu aiba legatura cu tine...
Dar dca este asa ai facut bine probabil sa simtit incurajat big grin O idee buna. Poate e inceputul unei frumoase relatii,dar ar trebui sal incurajezi si prin vorbe,sa incerci sa afli cat mai multe despre el,la unii baieti le place sa vorbesca despre ei, despre reusite, si le place cand fetele ii asculta[poate nu toti]big grin

SUCCES:d

| Crivi a răspuns:

Deci...u stai cu ochiu` pe monitor sa vezi ce status are X si sa vezi daca il schimbahappy si in functie de ce status are el pui si uhappy nu ti se pare cam deplasat? daca asculta muzica si se schimbau cantecele...ce insemna? lasa mediu` virtual si treci in real! vb cu el face2face si vezi.