| YourHeroine a întrebat:

Este cineva de p'aici fan al dramelor coreene? Daca este.as vrea ceva idei. Poate ca l-ati vizionat deja...deci ce imi recomandati? Sorry de categorie.

Răspuns Câştigător
| FanK a răspuns:

Hey! Cred ca iti pot recomanda citeva pe care le-am vizionat eu.
Uite: Dragoste (drama) :
Bad Love, Beethoven Virus, Boys Before Flowers(varianta coreeana) Cinderella'S Sister.
Drama and Comedy:
Playfull Kiss(cunoscut si sub numele de Mischievous Kiss), My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox (My Girlfriend is a Gumiho), Take care of the young Lady, You're beautiful, si The 1st Cofee Prince.
Cred ca te-am ajutat. Pa-pa!

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, nimeni nu se uita la alea.stiu ca intr-un timp se uita bunacamiu fara gluma

| SongHyeRa a răspuns:

Buna stiu destule trebuie doar sa mi le amintesc :
Iljimae
city hunter
playfull kiss
you're beautiful
heartstrings
fugitive plan b
flower boy ramyun shop
boys over flower
tentation of an angel
marry stayed out all night
goong
prossecutor princes
my princess
IRIS
personal taste
dream high
dream high 2
secret garden
lie to me
bad guy
49days
my girl
the return of iljimae
coffee prince
Project the Boss
full house
devil beside you(e singura drama pe care am vazut-o si nu a fost coreeana e tailandeza si o gasesti doar pe yutube)
Paradise Ranch
time between dog and wolf
hero este cu lee junki
Athena:Godess of war
pe majoritatea le gasesti pe peteava si pe viki.com si toate sunt traduse in romana :) daca mai imi aduc aminte iti voi mai spune iar filme gasesti aici : http://www.filmecoreene.com/ succes coreea are cele mai bune seriale si cea mai buna muzica din punctul meu de vedere XD.>:D<

| monica2000 a răspuns:

Buna. Eu ma uit la aceste filme.
Uite ce iti pot recomanda :
- Daca vrei sa afli cum gateau femeile la curtea regala uite-te la filmul,, Giuvaerul Palatului "
-Daca vrei sa afli despre cum se tratau coreeni de diferite boli uite-te la,, Legendele Palatului. Doctorul Hur Jun.;
-Si daca iti plac filmele de dragoste iti recomand,, Legendele palatului. Concubina Regelui ".
Vizionare placuta.

| FoReVeRKpop a răspuns:

Buna.Si eu ma uit la drame coreene.Acuma ti-as putea recomanda mai multe, dar sincer nu stiu de care vrei.Am sa iti recomand cateva la care m-am uitat si eu.My Girlfriend is a Gumiho,Secret garden,God of study,Miss Repley,You're beautiful,Personal taste, Hana Kimi(dar nu este coreeana e japoneza, dar e interesanta). Sunt inca doua seriale care se difuzeaza acum City hunter si Heartstrings si sincer sunt unele dintre cele mai bune seriale. Sper ca te-am ajutat si daca mai ai nevoie lasa un mesaj.