| lovest a întrebat:

-Buna tpu.este un baiat care imi zicea ca sunt urata...dar daca nu ii place cum arat de ce ma saluta tot timpul imi mai si zambeste si ma intreaba ce fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Glumeste cand iti spune ca esti urata dar te place.

| William a răspuns:

Poate ca ii plac fetele urate.

| DidiMidi a răspuns:

Poate ca te place, doar sti cum sunt baietii, nu? e doar o acoperire pentru ca nu vrea ca lumea sa faca glume gen,, maria si ion stau intr-un copac...'' sa nu iti faci griji, el poate chiar te place! vorbeste cu el, poate veti avea o relatie frumoasa in viitor! Mult noroc! fundita?