| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a întrebat:

TPU! Este vorba de cea mai buna prietena a mea.
In spatele blocului este un baiat (cel de care ii place ei) care se intelege foarte bine cu ea. El este inalt si slabut iar ea este inalta si bine facuta sa zic asa. Fata este foarte de treaba si foarte amuzanta. Exista vreo sansa ca baiatului sa ii placa de ea?

3 răspunsuri:
| CreaţaWsz a răspuns:

Daca nu i-a dat niciun semn pana acum nu cred. Dar daca face ea primul pas, sau macar sa se bage in discutie cu el nu se stie niciodata poate o sa-i placa pe parcurs.

| Evelyna_Eve_1999 a răspuns:

Normal oh go on ce conteaza greutatea oh go on Si iubi este inalt si slab iar eu mai micuta si plinuta, dar ma iubeste foarte mult ar face orice sa ma simt bine in preajma luiwinking Si asta conteazawinking ca ei doi sa se simta bine impreuna \dancing!

| Givemeahug a răspuns:

Pai e posibil sa ii placa de ea ca si prietena/amica nu ca si iubita, e vorba si de putina ''chimie'' :* big grin