| Roxana110824 a întrebat:

Eu acum cateva saptamani i-am zis iubitului meu ca vreau sa facem o.pauza. El ca sa uite de mine s-a aruncat intr-o saptamana in bratele alteia, care de fapt e prietena mea. Eu m-am certat cu ea din cauza asta. dar intr-un final ne-am impacat desi nu ne comportam ca inainte. Oricum el acum cateva zile a zis sa ne.impacam,iar eu desi inca mai tin la el am zis nu ..pentru ca m-am gandit si la prietenea mea care va suferi. Un alt motiv pentru care i-am spus nu a fost pentru ca el m-a intr in timp ce mai era cu ea. si eu nu sunt o optiune. El mi-a zis ca nu prea mai tine la ea si nu s-a desp de ea pentru ca in caz de ii spun nu el va ramane cu ea. cica nu vrea sa ne piarda pe amandoua. Ma gandeam sa-i spun prietenei respective ca el vroia sa ne impacam si ca inca tine la mine, dar ar fi o posibilitate sa nu ma creada. plus ca mi-a mai reprosat odata ca ma bag intre ei ai nu mai vreau sa-mi spuna asta o data. Voi ce spuneti? Sa-i spun sau sa nu ma mai bag intre ei. Oricum eu i-am zis baiatului respectiv ca nu mai vreau sa vb cu el si ca vreau sa-l.uit desi e foarte greu.

1 răspuns:
| mary4048 a răspuns:

Eu zica sa-l dati dracului amandoua si sa nu stricati prietenia pentru o scula!