| gagauta a întrebat:

Eu am 15 ani si sunt grasa. De fap am o problema cu burta. e foarte mare... zici ca sunt gravida. Am inceput sa beau ceai verde si sa fac alergari. La 15 ani e indicat sa iau pastile de slabit? Ma gandeam la capsula cu supa de varza. Ce spuneti? Ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Eu spun nu. Nu lua pastile! Ele nu sunt o soluţie.

| adyy33 a răspuns:

La 15 ani e bine sa faci sport nu sa iei pastile.

| Irina28 a răspuns:

Nu, nu e indicat sa iei pastile de slabit. In plus de a face alergari, poti face presuri, sau exercitiul asta: culcata, si cu mainile la spate, ridici amandoua picioarele incetisor in acelasi timp pana ce formezi un unghi de 90C... si tot incetisor, le dai jos. repeti acest exercitiu de mai multe ori; Sunt sigura ca in 2-3 saptamani o sa arati deja mai bine. Bafta happy