| 123567890 a întrebat:

Eu am 4 prietene foarte bune, doua dintre ele sunt prietene iar celelalte doua la fel, eu sunt prietena cu toate 4. Insa ele sunt formate pe grupuri de cate doua si nu se suporta unele pe altele iar eu sunt la mijloc si nu stiu pe cine sa aleg de fapt nu vreau sa aleg pe nimeni vreau sa raman prietena cu toate dar daca raman prietena cu un grup se supara celalalt grup. Deci ce fac sa nu se mai urasca intre ele?

Răspuns Câştigător
| Loreen777 a răspuns:

Pai tu nu poti sa faci nimic impotriva acestui lucru. Daca te bagi in certurile lor risti sa le pierzi pe toate.Sincer,e destul de nasol sa fi prietena cu inca 4 fete fiindca cand va fi sa faceti grupe de cate 2 vei ramane pe dinafara.Eu consider ca e mai bine sa nu te bagi intre ele ci doar sa ramai prietena cu toate in parte.Succes! Si daca crezi ca raspunsul meu te-a ajutat, da fundita te roghappy