| MariaIoana15 a întrebat:

Eu am o intrebare mai ciudata, dar sper ca poate îmi va Răspunde și mie cineva intr-o maniera serioasă. Îmi place de cineva acum, ideea este ca eu am vorbit o singura data cu el maxim 2 fraze prin mesaje și după pur și simplu a început sa îmi placa de el, și nu era vorba de aspectul fizic, simteam o conexiune destul de puternica, in fine, și au trecut5luni și încă îmi place de el. O prietena de a mea i-a spus ca eu îl plac și el a spus ca sunt Ok, doar ca nu prea sunt genul lui. Eu ce as putea face acum având in vedere ca mie încă îmi place de el?

3 răspunsuri:
| annneamary a răspuns:

Sa i dai posibilitatea sa te cunoasca mai mult, nu doar prin mesaje, poate isi schimba ideea ca nu esti genul lui

| OldSoul a răspuns:

Sa te consemnezi si sa treci mai departe, ce altceva ai vrea sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-i vorbesti, sa-i ceri sa va vedeti ca sa va puteti cunoaste. Atunci veti vedea ce si cum. Daca chiar esti atrasa de el si daca el este sau nu atras de tine. happy