| Mary3368 a întrebat:

Eu am prieten, si suntem impreuna de 7 luni! happy Ieri m`am jucat adevar sau provocare cu prietenii mei..si la un moment dat, am fost pusa sa-l sarut pe un baiat din joc.L`am pupat..acuma ma simt oare cum ``infidela`` sa zic asa..Am facut bine ca l`am sarutat? Reamintesc ca a fost o provocare, un joc big grin Va multumesc!

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar nu trebuia sa faci asta. Puteai sa nu accepti provocarea ori nu mai jucai. Cum a zis si PeachPuff, spune-i tu ca sa nu afle de la altii ca dupa va fi mai rau.

| BloodyDress a răspuns:

Normal ca nu a fost bine! Ce e in capul tau? Daca ai prieten nu trebuie sa te saruti cu altii. Daca afla tipu' tau despre asta nu o sa iasa bine, totusi te sfatuiesc sa ii spui tu prima ca sa nu afle de la altii :*

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Normal ca nu. Trebuia sa ii zici sa iti dea alta provocare straight face

| Kay1 a răspuns:

Cand eram mai mic eu cu iubita de atunci jucam cu altii copii acest joc. In marea parte din cazuri persoanele care aveau iubiti / iubite nu sarutau sau nu erau sarutate tocmai ca sa se evite certurile. Sper ca ti-ai invatat lectia si data viitoare aceasta greseala sa nu o mai repeti.

| claudia6 a răspuns:

Buna baby trebuia sa il pupi pe obraz si atattongue iti dai seama k prietenul tau nu sa simtit bine la gestul pe care l-ai facut.