| IngerCazator a întrebat:

Eu am un iubit care cand prima data am vb pe fb m-a intrebat dc am o fata in prieteni care mi-a zis ca il enerveza... Cei drept mi-a zis ca a fosc cu ea mai demult da il enerveaza foarte tare. Acum eu am vb cu fata aia si ea mi-a zis ca prietenu meu a intrebat-o daca vrea sa se inpace. Nu suntem noi cele mai bune prietene deci eu cred ca ea ma minte pentru ca este invidioasa pe mine. Voi ce parere aveti? DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| anonim0017 a răspuns:

Nu pune problema ca e invidioasa, probabil ca da, dupa ce ai scris tu mai sus cam ai dreptate poate din invidie vrea sa te desparta pe tine de prietenul tau si sa il ea, ea.nu stiu ce sa zic nu iti pune increderea in el daca nu va cunoasteti de mult timp pentru ca s-ar putea sa suferi.Eu as zice sa ii dai niste controale asa pe neasteptate telefonic, vizual alea alea.asa mi-au spus si iubitei mele prietenii ei ca eu nu o sa stau cu ea ca ea nu e romanca si asa si uita ca am 2 ani jumate si o iubesc ca ochii mei din cap si nu i-am gresit cu nimic...
Ps: Daca te iubeste cu adevarat sa stii ca ar da or ce pe lume sa fie mereu langa tine si chiar si viata asculta ce iti spun. sper ca te-am ajutat si sa ai noroc in relatie. ceaotongue

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sterge-o pe fata aia cat mai repede din lista de prieteni.

| Georgescu_Albert_1995 a răspuns:

Te minte da-mi funda.