| Maria_Anna_2003 a întrebat:

Eu am un prieten si suntem impreuna de aproximativ 3 luni.Parintii mei nu il accepta deloc!
Eu nu am de gand sa renunt la el, dar ai mei ma spioneaza non-stop si vin dupa mine oriune m-as duce!
Ce as putea face?
Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Poate. nu au o parere buna despre el, adica poate mai,, badboy" cand de fapt nu este. Sau poate diferenta de varsta e prea marea, poate ei cred ca nu e potrivit pentrut tine (adica parintii tai observa ca sunt multe diferente intre voi 2). Sau poate din alte motive. Oricum daca e de aceeasi varsta cu tine (sau apropiata), daca aveti multe lucruri in comun, daca aveti mai acelasi caracter, atunci eu zic ca e ok sa fiti impreuna si poate reusesti sa-i convingi pe parintii tai ca totul e in regula si sa-i intrebi ce au cu el. De ce nu-l plac? Si le poti zice ca baiatul nu trebuie sa ti-l aleaga ei ci trebuie sa ti-l alegi tu.

4 răspunsuri:
| Popcorncubranza a răspuns:

Fugiti in Spania

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fugi de acasa la el, e cool la 13 ani, dar sa stii ca eu nu botez si nici chirurgi plasticieni nu cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing In primul rand, ai 3 luni cu el, nu-ti fa planuri, asteapta sa il cunosti mai bine.
Cati ani ai?

| Miss25JK a răspuns:

In primul rand cati ani ai tu, cati ani are el? E important pentru ca daca tu ai 12 si el 19 e normal ca ai tai sa te "spioneze" si sa nu fie de acord cu el.