| Mariawiggleq112 a întrebat:

eu as vrea sa prind mai mult tupeu, as vrea sa imi spuneti cum as putea sa prind curajul sa ma bag in seama mai mult, sunt prea timida si am doar vreo 6-7 prieteni cu care pot fi eu insumi cand mai vine cineva ma blochez total nu mai spun nimic, imi scot telefonul si incep sa butonez, vad unele fete care se baga in seama fara problema, nu vreau sa fiu chiar asa sa ma bag in seama dar sa prind putin tupeu.

1 răspuns:
| alexandrualind a răspuns:

Trebuie sa iti faci curaj si fara sa vrei sa te bagi in seama.