| Jacqueline202 a întrebat:

Buna Tpu.Eu beau de cand sunt mica Coca-Cola,sunt dependenta, nu ma pot opri.Insa vreau sa slabesc, vreo 10 kilograme pana in Aprilie.Astazi am mancat un ou ochi cu paine prajita si am stat fara mancare pana la 6, cand am mancat niste cartofi fierti.Atat.E posibil sa slabesc,chiar daca beau Coca-Cola? Eu fac si sport, in fiecare zi.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| amethystmoon a răspuns:

Sfatul meu mananca cum trebuie, sanatos si lasa deoparte porcaria aia de cola. Daca te infometezi nu rezolvi nimic, mai ales daca bei cola fara sa fii mancat. Poate doar sa te alegi cu ceva probleme la stomac. Incearca 3 mese si 2 gustari si treci pe sucuri naturale. Daca ai trece pe langa fabrica Coca-Cola si ai simti cum miroase sucul inainte sa-i puna tonele de arome nu cred ca ti-ar mai trebui vreodata cola...