| DeliaCute a întrebat:

Bună tpu.Eu și fostul suntem colegi de clasă. Când eram doar prieteni îmi zâmbea câteodată,se uita în ora la mine,nimic mai mult pentru ca e timid. I-am spus,ne-am combinat după eu am ales să mă despart de el,după câteva zile mi-am realizat greșeală și am vrut să mă împac cu el,i-am zis și el a zis ca dacă chiar țineam la el nu mai făceam asta și ca lui chiar îi pasă dar nu mai există șanse de împăcare. Acum se când a început școală se uita din nou la mine,câteodată îmi mai zâmbește, exact ca înainte. Când mă vede lângă un alt băiat se uita urăt și e nervos. Să cred ca mai ține la mine? Aș putea să mai fac ceva pentru a salva dragostea? El e o persoană orgolioasă, nici vorbă să îmi scrie.

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Fa ce ai facut prima data si spera poate te mai place. Incearca macar.