| Ushhher a întrebat:

eu is un baiat de la tara (15 ani) si umblu la un colegiu (Colegiul National Dragos Voda) si am foartemulti colegi de la oras. De cele mai multe ori colegii ma fac taran si as vrea sa stiu un maxim (si la fete si la baieti) cu care sa le inchid gura. Nu mi-e rusine ca sunt de la tara dar totusi...
Ma scuzati daca n.am ales categoria potrivita

Răspuns Câştigător
| BibiBiBia a răspuns:

"se spune ca oamenii de la tara sunt cei mai educati".asa sa le spui adica mi se pare o tampenie asta. inseamna ca sunt chiar invidiosi adica am si eu colegi care habar n-au ce e ala copait cand am facut la tehnologie aceia se inchinau.sa stiu ca oamenii de la tara au cea mai multa cultura ai putea sa le inchizi gura la multi, sanu-ti fie rusine cu tine. sperca te-am ajutat. funda?

15 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa fii mandru si sa zambesti sau sa razi cand te tachineaza. Le zici asa: Un tractor e mai greu de condus decat o masina. Daca nu se prind sunt fraieri.

| Jokyo a răspuns:

Nu are rost sa cauti un maxim omule pur si simplu lasa-i in pace tu comporta-te mai om de oras ca ei si iti zic eu ca totul va trece!

| petrescuionut a răspuns:

Nu ii baga in seama fi atent date pe langa fete vb cu ele fi prieten cu ele pentru ca atunci ele iti vor lua apararea in fata lor crede-ma este super asa happy

| petrescuionut a răspuns:

happy imi dai funda?

| MassEffect a răspuns:

Ba si eu sunt din Sighet, in ce clasa esti? adica cred ca esti a 9-a, dar totusi zi in ce clasa esti si merg eu sa te ajuthappy

| Ushhher explică (pentru MassEffect):

Tu ce clasa esti?

| Ushhher explică (pentru Ushhher):

Pana nu stiu ce clasa esti nu iti zic care 9winking

| MassEffect a răspuns (pentru Ushhher):

12 B, tu?

| Ushhher explică (pentru MassEffect):

9 D

| MassEffect a răspuns (pentru Ushhher):

Ahh,esti cu Mihalca in clasa? zi care se leaga de tine?

| Ushhher explică (pentru MassEffect):

Esti Axy? laughing)

| MassEffect a răspuns (pentru Ushhher):

Da ****, nu, ala ii a 11... zi care se leaga de tine.

| Ushhher explică (pentru MassEffect):

Neee, doar intre 4 ochi laughing)

| MassEffect a răspuns (pentru Ushhher):

Cum te cheama?