| Amaliutss a întrebat:

Buna TPU happy! eu iubesc un baiat. da ` si el m-a iubit. si poate ma mai iubeste. da` el mai iubeste o fata si nu stiu cum sa fac sa ma iubesca mult mai mult decat pe ea.
ajutati`maa va roog puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Ii spui ca il simpatizezi si ca ai vrea sa mergeti la un suc undeva, si filtrezi pur si simplu cu el, sunt sigur ca o sa fie bine mai ales ca el e baiat si u esti fata(si o sa-i iei mintile cu avansurile tale si apoi sa te iubeaska mult). Succes din nou, fundita?

2 răspunsuri:
| Mihaela111 a răspuns:

Cel mai simplu e sa ai o discutie sincera cu el in care sa afli daca te mai iubeste si daca vrea sa mai aiba o relatie cu tine

| maftei a răspuns:

An primul rand nu ai cum sa ai impui cuiva sa te iubeasca, asa ca eu zic ca cel mai bine este sa stai an banca ta mai ales ca ai spus ca pe cealalta fata o iubeste mai mult. Poate nu ai place de tine.Si mai ales ca TE-A IUBIT deci nu mai sunteti ampreuna.Sincer eu zic sa ati cauti pe altcineva ca daca el vede ca tu te tii asa dupa el face ce vrea cu tine,(asa sunt baietii)