| kosstel a întrebat:

Eu nu cred in fantome, dar un prieten mi-a povestit ca intr-o seara venea de la magazin si cand urca pe scari, cica a simtit o taietura la picior... Si avea 2 taieturi ca de cutit si curgea foarte mult sange, dar... nu era nimeni pe scara blocului. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prietenul tău, probabil are o imaginație bolnavă. Ori s-a zgâriat de balustrada scărilor, ori s-a automutilat, ori vrea să te aburească cu o poveste inexistentă. Ignoră-i poveștile, și nu te mai arăta atât de absorbit de ele. Fiindcă, va da naștere și altora. big grin

| kosstel explică (pentru floresdemayo):

Mi-a zis aceasta faza asta aseara si era si. beat dar nu l-am crezut

9 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Prietenu tau isi bate joc de tine.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Astea-s povesti de speriat copiii laughing

| kosstel explică (pentru AnnaaaMaria):

Oricum. nu l-am crezut pentru ca era cam baut

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru kosstel):

Cred ca de asta a si zis-o laughing

| deliqventa13 a răspuns:

Era cumva 1 aprilie? laughing

| kosstel explică (pentru deliqventa13):

Nuuu... faza asta mi-a zis-o aseara si era cam baut, dar nu l-am crezut

| deliqventa13 a răspuns (pentru kosstel):

Cred ca s-a lovit de scari sau a cazut pe undeva de beat ce era laughing