| Ioanna55 a întrebat:

eu plac un baiat dar su sunt sigura ca si el pe mine... Suntem in aceeasi clasa si ma uit la el din banca si il vad cum se uita la mine dar cand vede ca ma uit la el se intoarce repede, oare ma place?
Fundita puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| seby112 a răspuns:

Pai singurul mod de a afla daca te place e sa-l intrebi happy
Crede-ma nu o sa explodezi si totul se va sfarsi daca spune nu... cine stie poate dupa un timp o sa te placa.
Sper ca te-am ajutat si nu uita:Intreaba-l; inainte sa-l intrebi spune-ti in minte pot sa o fac!

2 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Ori te place ori aveai ceva pe fata laughing dar cred ca stii si tu raspunsul...

| Rahzy a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi sincer daca l-ai intreba, dar totul e posibil... thinking happy