| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Eu plec la scoala la ora 7 dimineata si ma intorc la ora 16. Inainte sa plec, iau micul dejun. Insa acesta nu imi este de ajuns pana la ora 16 cand ma intorc si am parte de mancare calda, gatita de mama. Ce as putea manca la scoala, avand in vedere ca nu vreau sa mananc sanatos, sa imi mentin silueta, dar sa nu mor de foame?

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Ai putea sa iei fructe la scoala, ti-as recomanda marul iti mai tine si de foame.

| AnonimaOk a răspuns:

Poti sa iti iei un corn sau doua de la o patiserie sau diverse astfel de produse sunt bune happy Eu le consider mult mai bune decat snacksurile si chipsurile de la care te ustura limba si poti face infectii sau chiar alergii straight face Fiecare se alimenteaza cum considera acum na... Dar mi se pare mai potrivit sa mananci ceva satios si gustos decat acele fluxuri de energie falsa si de scurta durata. Eu cam asta imi iau la pachet si ma simt bine. Sunt buni si biscuitii, fructele happy Sper ca am putut ajuta!

| ooolifeoolol a răspuns:

Bananele sunt foarte bune, tin de foame. Fulgi de porumb fara zahar, gen Forta.Lapte actimel, un iaur, daca gasesti cu lingurita din plastic.Stafide,smochine.

| alexutza071 a răspuns:

Buna.pai ti-ar putea da mama ta un pachet pentru la scoala, sandvis-uri fructe si cateva dulciuri cum ar fi un corn o ciocolatica,