| AnonimaFaraNume2017 a întrebat:

eu scriu versuri rap...triste si as vrea sa-mi fac un canal de yt dar nu stiu ce nume sa imi pun si vreau sa ma ajutati.
Ziceti-mi ce nume sa imi pun...

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Cum sa am incredere in calitatea versurilor tale daca nici de un nume de Youtube nu ai imaginatie.

| Teffan a răspuns:

Daca compui versuri, ar trebui sa ai destula imaginatie sa iti alegi un nume pentru un canal de Youtube.
Prin urmare, deducem ca ce faci tu, nu se cheama poezie venita din adancul fiintei, ci o gluma.

| AnonimaFaraNume2017 explică (pentru Teffan):

Am versuri foarte bune...multi mi-au zis...si vreau un nume special mai asa, dar nu stiu, o sa vedeti prima piesa cand o sa gasesc un nume