| KaMy a întrebat:

Eu si @ღ♥ღuLyღ♥ღ avem un blog pentru fete, dar cred ca sunt subiecte care i-ar interesa si pe baieti. Ce parere aveti, credeti ca i-ar mai trebui ceva?
http://disfordivaa.wordpress.com/
Multumesc!

5 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Chiar e foarte dragut si interesant. tine`o tot asa si e totul perfecthappypa-pa:* love struck ai grija de tine!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

@antonia, ceea ce am luat dupa alte site-uri este destul e greu sa facem noi pentru ca nu suntem in masura sa dam sfaturile acelea tinand cont ca noi nu suntem pregatite teoretic (sa zic asa). Eu iti respect parerea, sa nu o iei personal, doar am explicat de ce facem asta. Plus, noi am scris sursa, iar asta este in regula.

| killmesoftly a răspuns:

Da de ce luati articole de pe alte site-uri? Nu aveti minimul de inteligenta incat sa scrieti ceva al vostru? La ce v-ati mai facut blog daca nu stiti ce sa scrieti in el si plagiaati de pe la altii? Lasati-va!

| killmesoftly a răspuns:

KaMy :de ce v-ati mai facut un blog daca copiati articole de pe alt site? Nu putem sa le vedem si acolo sau care e problema?
Si in legatura cu ''Eu cred ca tu nu ai minimul de inteligenta... '':in primul rand tu nu ai dreptul sa ma jignesti pe mine deoarece nu ma cunosti si in al doilea rand habar nu ai cine sunt si cat ma duce pe mine capul asa ca parerile referitoare la inteligenta mea tineti-le pentru tine ca daca incep eu sa te jignesc pleci din fata calculatorului plangand.Si apropo in caz ca te-ai grabit cand ai scris acel raspuns:''de ce''se scrie dezlegat daca nu, ar trebui sa mai treci pe la scoala.(asta asa pentru viitor)

| KaMy explică:

@antonia Scrie tu articolele astea daca tot te pricepi. Siguuur nu v-a iesi mare branza din capul tau. Eu cred ca tu nu ai minimul de inteligenta... Pentru ca daca aveai asa ceva intelegeai si tu de ce am copiat unele articole(articolele pe care le-am copiat contin anumite sfaturi care sunt date de niste specialisti in domeniul respectiv, asa ca nu putem da noi sfaturi dupa capul nostru)
Decat sa spui tampenii mai bine nu raspunzi la intrebari! Mai rau faci... dai dovada de prea multa prostiewinking