| Enogmatica a întrebat:

Eu sunt mai depresiva, in special in anotimpul toamna. Ce îmi recomandați ca sa ies din aceasta stare?

3 răspunsuri:
| Treaem24 a răspuns:

Sa nu te mai gândesti la nimic ocupați timpul cu ceva constructiv

| Donsavas a răspuns:

Oamenii care mănâncă suficient si dorm bine nu au depresie. Dacă și muncești, ii dai activitate creierului.

| StefanyaKaty a răspuns:

Eu, toamna, sunt foarte trista... dar ceea ce fac este sa uit de tot! O rog pe mama sa mergem la cumpărături (sunt fata) sa îmi iau haine de toamna (hoody) (blugi) și ma simt mai bine. Îmi mai place sa ma gandesc ce ma fac de Haloween și ce activități vreau sa organizez. Iar cel și cel mai mult îmi place sa îmi aprind lumânări cu miros,, de toamna" și sa fac o baie calda sau sa ascult melodii in întuneric. FUNDA?❤️