| raxman a întrebat:

Buna TPU.Eu sunt plecat o luna in vacanta in Germania si m-am gandit sa ii fac prietenei mele un cadou ma puteti ajuta sa aleg ce.
Funda.

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Legat de ceea ce a spus fata de dinainte: parfum, mai bine nu, poate nu ii place mirosul, poate nu i se potriveste.
Un inel ar fi ideal,dar nu risca sa-i iei fara ea de fata (degetul ei de fapt) pentru ca mai mult ca sigur nu-i vei nimeri masura. Am primit si eu un inel de Craciun de la prietenul meu si nu l-am putut purta.
In schimb, ii poti lua o bratarica mica, finuta de aur/argint, ceva ce-i place.
Ii poti aduce anumite chestii care la noi nu se gasesc, ceva interesant, ce sa nu mai fi vazut.
Ai mai putea sa ii iei un plus mare, dar ar fi o mare prostie sa-l cari din Germania, ca sunt si in Romania destuilaughing
Gandeste-te, poate ti-a spus vreodata ca isi doreste ceva. Ajut-o sa-si ia telefonul dorit, de exemplu. Sau pur si simplu cand mergeti la plimbare in mall [ca banuiesc ca faceti asta laughing] si incearca ceva dragut, plateste-i tu hainuta, ar fi foarte frumos din partea ta si in plus nici nu risti nimic in sensul ca stii sigur ca ii este buna si ca ii place.

Sper sa te ajute macar un pic.

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Cumpara-i un inel frumos sau un parfum fetelor le plac parfumurile si bijuteriile :X