| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU eu una nu am facut pana acum lucruri de acest gen,dar va rog frumos sa dati like la aceasta pagina si sa o distribuiti si prietenilor, va rog frumos:)
http://www.facebook.com/FetePlictisite

5 răspunsuri:
| beautifulkiss explică:

Multumesc anticipathappy

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Ce idee interesanta ai avut.Chiar ca in timpul in care te plictisesti poti sta linistita sa urmaresti pagina ta.Nu ma mai satur sa o urmaresc.Continua tot asawinking

| beautifulkiss explică (pentru AiEnmaYuuki):

AaalaughingNu este pagina mea, eu am o alta pagina care are 4 like-uri, dar fetele vor sa stranga si ele 300 de like-uri si nimeni nu le da si am vrut sa le ajut sa stranga si ele cateva like-uri in plushappy

| AiEnmaYuuki a răspuns (pentru beautifulkiss):

Ce dragut din partea ta>big grin

| beautifulkiss explică (pentru AiEnmaYuuki):

MultumeschappySunt niste fete de treaba si dehhappy
Sa ai o zi frumoasa