| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU... fac tratament contra atacurilor de panica cam de vreo 3 luni jumatate.si cei drept ma simt mai bine.ma mai apuca cateodata starile acelea. dar foarte rar. ce credeti o sa-mi revin la normal adica sa fiu ca exact inainte de ele? ceva sfaturi si poate mai sunt cazuri. spuneti-mi povestea voastra. funda

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Eu sufar de "nervi" si mie mi-au spus doctorii ca nu am ce face.In primul rand pentru ca sunt prea mica si in al2lea rand pentru ca deja i-au prea multe medicamente pentru niste boli recent descoperite.la mine inteleg ca nu se poate face nimic dar totusi fac niste crize de sar in gatul oamenilor.La tine, daca zici ca te simti mai bine, probabil o sa revii la normal si o sa te simti ca inainte dar trebuie sa te bine serios de tratament si sa ai grija ca cei din jurul tau sa fie alaturi de tine si sa nu te tachineze.tongue