| roxystomp a întrebat:

Faceam o problema la mate si in ea apare structura "puncte coplanare". Stiam ca punctele necoplanare sunt cele suprapuse...dar cele coplanare? Va rog am nevoie de explicatie pentru a rezolva problema! Dau funda:X!

1 răspuns:
| Mita2108 a răspuns:

Iti spun dar ma juti cu o problema la mte
iata explicatia / Punctele coplanare sunt punctele care sunt situate in acelasi plan acum iata problema la care sa ma ajuti sau sa spui la alti saa ma ajute
cinci carti si trei caite costaq 580000 lei iar trei carti si cinci caite costa 460000 lei. Cate carti si cate caiete se pot cumpara cu 815000 lei daca sau cumparat 13 bucati? raspunde-mi plizz eu din inima
ii trebuie surioarei mele pronto