| Acadela a întrebat:

Facebook-Help! Dau fundă şi vot.
Aş vrea şi eu să nu îmi mai apară şirul de fotografii din partea superioară a profilului de Facebook. Dacă m-aţi putea ajuta, v-aş fi recunoscătoare.
Mulţumesc anticipat! Pupici.

1 răspuns:
| Afgshhakakl a răspuns:

Intri pe profilul tau de facebook, iar sub nume scrie Editeaza Profilul. Apesi pe edit. profilul. In stanga paginii iti apar niste chestii. Tu apesi pe Poza De Profil.Si acolo scrie " Sirul de fotografii..." si apesi "Unhide All" sau cum scrie la tine. Funda puppy dog eyes?