| Andraxandra12345 a întrebat:

Bună TPU, fostul meu prieten acum e cu alta fata
Aseară am primit niste videoclipuri cu el cum plânge după mine făcute de actuala lui.
Și să vă spun ceva comic laughing și eu am râs la faza asta laughing
El se încurcă și o striga cu numele meu și noaptea mă visează din spusele ei, îmi tot spune numele in somn.
Când e beat mă sună de cel puțin 30 de ori.
Îmi scrie în fiecare seară pe messenger că nu poate fara mine și că el vrea sa fie cu mine.
Și actuala lui mi-o spus tot așa că el i-a spus ei că nu o iubește, sa plece de la el.
Dar ea nu vrea sa plece.

Ea mi-a zis că în fiecare zi îl surprinde că se uită la pozele mele dar ea se preface că nu vede.
Poza mea încă o mai are la husă, se ceartă din cauza mea pentru că el, spune că eu sunt mai frumoasă și ea nu e ca mine...eu am rupt orice legătură cu el și i-am dat foarte multa indiferență...
Ce mă sfătuiți să fac?

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Te suna când este beat pentru ca când este trează nu are curaj deloc ca să ști

Te Bătut? Tea înjurat? Tea înșelată?

| Andraxandra12345 explică (pentru 1997onur):

Nu nu ma înjurat niciodată nici bătut.
Și când e treaz mă sună.dar când e beat face foarte nasol plânge și mie îmi este mila de actuala lui și ea e femeie și nici mie nu mi-ar place sa fiu in locul ei

16 răspunsuri:
| Iamforfun a răspuns:

Contează ce simți tu. Tu îl mai iubești, îl mai placi?
Oricum, eu dacă aș fi în locul actualei lui iubite, l-aș părăsi. Comportamentul lui față de ea este urât.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce sa faci?

Daca vreti sa fiti impreuna, o sa fiti. Daca nu, nu big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Când e beat mă sună de cel puțin 30 de ori"

Atunci, așteaptă să se trezească.

| Andraxandra12345 explică (pentru floresdemayo):

Și când este treaz mă sună!
Îmi scrie in fiecare zi pe mail mesaje cu totul că nu îi răspund

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Fugi mâncând pământul laughing

| Andraxandra12345 explică (pentru supadeceapa):

Fugi tu mâncând supa aia ta de ceapă?

| 1997onur a răspuns (pentru Andraxandra12345):

Mieste cu adevărat greu sa pot spune ceva Pentruca el trebuie sași iubească pe soția lui cu adevărată și pe copilul lui nu pe altcineva nu mai știu ce sa spun

| 1997onur a răspuns:

Te iubește mult rău cu adevărat și regreta cu adevărat tot ce a făcut.

de ce v-ati despărțit?

| Andraxandra12345 explică (pentru 1997onur):

Din cauza părinților mei și ai lui nu au fost de acord
Și are un copil ...eu am fost împreună cu el când s-a despărțit de actuala lui
Părinți lui au dus-o pe fata aia înapoi la el deoarece au zis că e păcat să desparta copilul
El nu vrea sa stea cu ea și doarme in camere departe
Ea îl iubește foarte mult dar el zice că nu o mai vrea ea îmi scrie in fiecare seara și acum 5 minute mi-a scris
O zis
"Hai te rog frumos și ia-l înapoi că eu numai pot așa eu țin la el și el doarme in alta camera singur și mă lasă toată ziua singură nu are rost sa mai stau in casa lor doar pentru copii am crezut că te va uita dar nu am liniște de el și copilulului i-a zis că mama lui ești tu "
Nu știu ce să zic nu vreau să i fac rău fetei îmi pare rău de ea
Eu am incercat sa vb cu fostul să mă uite dar nu înțelege nici cum
Nu vreau să despart copilul de părinți

| Andraxandra12345 explică (pentru 1997onur):

Mustafa ai tot respectul meu!
Ai fost singurul care a știut și a răspuns corect
Fix acum m-a sunat beat și mi-a spus ca să nu fiu supărată pe el că nu mă suna zi de zi pentru că nu are curaj îi e frică să nu dea greși si că vrea să ne împăcăm
Fundă!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te vede frumoasa doar atunci ca e băut. laughing și de aceea totul se întâmplă sub influența alcoolului.

| Andraxandra12345 explică (pentru anonim_4396):

Nu nu...
Și când e treaz tot așa face
Dar mie îmi pare rău de actuala lui
In față îi spune
Nu știu ce să fac sa mă uite

| 19flo79 a răspuns:

Daca te suna doar beat, impaca-te cu el laughing

| nevermatch a răspuns:

Saraca, ce prostanaca e... Ce sa faci? Absolut nimic. Iti vezi de viata. Ala nu e barbat.

| Mariaaaaaaaaaaaaaa00 a răspuns:

Daca te iubeste asa cum el spune actualei lui, de ce e totusi cu ea? Sa imi explice si mie cineva cum poti sa pretinzi ca iubesti si nu faci nimic sa demonstrezi cu adevarat asta!(STAI, BEI, PLANGI?) ASA SA FI DE INJOSIT GEN SA TE IA DE MILA?
Plus de asta mai e si cu o alta fata... cum poti sta pe ganduri? Gen vrei sa il iei inapoi?! Pune te putin in locul fetei... Posibil pe parcurs el sa isi gaseasa alta dupa care sa bea si sa planga si persoana la care o sa stea sa ii planga pe umar o sa fi chiar tu!