| Mihaelaa98 a întrebat:

funda. am 12 ani 1.68 inaltime si 57 kg.
credeti ca e bine sa am atatea kg?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Nu prea dar si eu sunt grasa! Eu am 10 ani si 43 kg si imi este rusine sa port colanti! Desi esti plinuta (nu grasa) asta inseamna ca esti sanatoasa! fi increzatoare in tine si nu te lasa dusa de val.pastreaza-te la aceasta greutate si nu mai pune kg...Asa te vei inalta si vei avea un corp plat si frumos peste 1 an!

| Patricia a răspuns:

Inca 1kg si esti perfecta

| ReLoadeD_5364 a răspuns:

Eu sunt baiatbig grin am 12 ani 1.54 si 55 kg. la inaltimea ta. cred ca areti destul de bine. dar nu ar fi nici gresit sa slabesti unpicwinking

| kattya96 a răspuns:

Ma daca am face calculu 68-57=11
deci ai avea cu un kg mai mult. Dar nu prea conteaza asta. Daca te simti grasa sau ti se pare ca faci burta sau ca ai picioarele mai grase, at incearca sa slabesti, daca nu viata va fi roz
SUCCES happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai greutatea ideala...arati perfect

| Lizzzzy a răspuns:

E bine...eh.e chiar binewinking

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Greutatea ta este normală. După un calcul ar trebui să ai cu un kilogram în minus dar dacă te simți bine în pielea ta și nu pari grasă nu trebuie să ții o cură de slăbire.

Numai bine!